Služby a ubytovanie


Penzión Salvius, má k dispozícii 17 lôžok a 5 prístelok V penzióne je k dispozícii telefónna linka Penzión Salvius má vlastné parkovisko Na izbách je farebná TV s káblovým a satelitným vysielaním V penzióne je k dispozícii prípojka na internet V penzióne sa nachádza kompletne vybavená kuchyňa V penzióne sa nachádza WC V penzióne sa nachádza kúpeľňa Penzión Salvius má bezbariérový prístup Penzión Salvius sa nachádza uprostred malebného kraja Vo vnútri objektu penziónu Salvius je zakázané fajčiť V okolí penziónu sú lyžiarske vleky V blízkom okolí penziónu je plaváreň Okolie penziónu Salvius ponúka možnosti na bežkovanie Okolie penziónu predstavuje ideálne prostredie na turistiku Okolie penziónu predstavuje ideálne prostredie na cykloturistiku V okolí penziónu je možnosť hubárčenia V blízkom okolí penziónu sa nachádzajú historické pamiatky Blízke okolie penziónu ponúka možnosť jazdy na koni V blízkom okolí penziónu je možnosť rybárčenia V blízkom okolí penziónu je možnosť raftingu

Chata Salvius

Základ naších služieb tvorí ubytovanie

Chata Salvius je nová jednopodlažná chata orientovaná v priamom a romantickom prostredí hôr. S kapacitou 17 lôžok a 5 prístelok. Penzión má bezbariérový prístup.

Minimálna obsadenosť je 10 dospelých platiacich osôb a minimálny počet 2 noci.

Prvé podlažie

Prízemie

Suterén

Vonkajší altánok

Izby sú štandardne vybavené, všetky s farebným TV, s káblovým a satelitným vysielaním, rádiom a prípojkou na internet. K penziónu patrí aj zastrešená terasa s posedením. V areáli je záhradný gril s posedením. Parkovanie vozidiel je vo dvore penziónu na spevnenej ploche.
Vo vnútri objektu chaty Salvius je zakázané fajčiť.